16 Aralık 2014 Salı

BİRAZ SESSİZ KALDIM BURALARDA

Yeni şeyler var hayatımda, yepis yeni:))
Önce iş var, evde geçirdiğim iki senenin sonunda babamla çalışmaya karar verdim, uzun süredir bunu istiyordu babam  ama koşulların oluşmasını bekledim ve zaman bu zamanmış işte. Babam hazır mutfak ve pres kapı üreticisi bense tasarımcı kimliğimle oradayım. Başlangıçta web sayfamızın hazırlanması, yeni showroom un düzenlenmesi gerekiyordu ki hala bunlarla uğraşıyorum:)
İşim zevkli, babamla çalışmaksa benim için çok yeni, garip bir o kadar sıcak bir durum. Evet sıcak, daha minik bir kızken babamın ofisine gidip masasına oturduğum halim aklıma geliyor gülümsüyorum.
Heyecanlıyım...
Deniz annesinin ofisini ziyaret etti bu cumartesi, okulu iyi gidiyor ve bu sene ilkokula göndermediğime memnunum.
Kış bitmeden yenileneyim dedim ve yıllardır  sorunum olan bademciklerimi aldırdım ama ameliyat sonrası  zor geçti inanın, çocuklarda 3-5 gün süren iyileşme yetişkinlerde 15-20 gün sürüyormuş ki bu bende de aynen böyle oldu, neyse ki çok şükür şimdi daha iyiyim.
Uzun süredir hobilerimden uzağım kafamda çok fikir var uygulamak için ama eve gittiğimde enerjim çok azalmış oluyor buna rağmen akşam yemeğinden sonra Deniz'le hamur çamur işleriyle uğraşıyoruz bu ikimize de iyi geliyor.Seramik çamuruyla çalışmaya başladık ve ben de kafamdaki bir kaç işin modelini hazırlıyorum bu da sonra açıklayacağım bir sürpriz olsun şimdi söylemeyeyim:))

8 yorum:

Adsız dedi ki...

Hayırlı olsun işin Fadişcim:)) çok çok sevindim.eminim baban da çok mutlu olmuştur:) Sağlık,mutluluk,huzur hiç peşinizi bırakmasın:) Bademcik için çok geçmiş olsun.kurtulmuşsun şükür.

Deniz'i,seni çook öpüyorum.iyi haftalar:)

Saadet Uslu dedi ki...

Hayırlı olsun Fadiş:))) Çok sevindim senin adına...

Sezo bigo dedi ki...

Hayırlı uğurlu olsun .deniz ne kadar büyümüş maşallah nedense hep ayni bekliyor insan;)cok gecmis olsun neden aldirdin ki yani cok mu hasta oluyordun?
yeniden gorusmek güzel sevgiler

ozgrkdn dedi ki...

tebrikler kolay gelsin,))

ÖRGÜÇANTAM-Hatice yazıcı dedi ki...

Hayırlı uğurlu olsun canım ilerisi de gönlünce gelişsin.
çok geçmiş olsun ayrıca cesaretini kutluyorum yetişkinler çok zor karar veriyorlar genelde :))

Fadis Hertelden dedi ki...

Sanemcim teşekkürler.
Saadetçim sağol:)
Sezobigocum büyüdü ya senin oğlan da kocaman olmuştur:)Evet canım sık hasta oluyordum ve antibiyotik kullanımı çok fazlaydı artık özellikle Deniz okula başladığından beri çok hasta olmaya başladım.
ozgrkdn, teşekkür ederim:)
Haticecim karar vermem uzun sürdü ama baktım ki hastalıklarım uzun sürüyor buna bir son vereyim dedim.

Proje Çantası dedi ki...

Hayırlı olsun Fadişim. Deniz' i çok öperim.

Semi M.Eller dedi ki...

Çok sevdindim senin adına:) Hayırlı olsun Fadiş:)