19 Eylül 2013 Perşembe

DENİZ'İN HEDİYELERİ, ÇEKİLİŞ VAR!

Merhaba blog okuyucuları, sabah kahvesini içmiş internette sörf yapmaya başlamış anneler bababalar, hobi severler.
Zaman zaman blogumda hediye etkinliği yaptığımı bilenleriniz vardır. Şu günlerde içimde binbir türlü soru, ülkem, insanlarım için kaygılı günler yaşarken içimi  biraz olsun ferahlatmak, paylaşmanın güzelliğini yaşamak için minik hediyeler hazırladım. Hediyeler yine bizzat Deniz tarafından kullanılmış olup gayet iyi durumda parçalardır, güvenle ve sevgiyle yeni sahipleri tarafından kullanılmayı bekliyorlar.
Bu hediyeler için yapmanız gereken tek şey yorum bırakıp hangi grubu istediğinizi belirtmeniz.
 1. grupta renk algısı, büyük- küçük kavramı, doku ve denge unsurlarını geliştiren renkli halkalar, orjinal kutusu içinde 6 farklı pazıl (3'er parçalı), resmi tamamlı kitapçığı (Deniz bu kitapla çok eğlenmişti) ve son olarak boşluğa doğru şekli yerleştirme pazılı.

Çekiliş, blogumu yurt içinden takip edenler için olacak,  kazanan okuyucular adreslerini bana bildirecek ve PTT Kargo ile  karşı ödemeli olarak kendilerine göndereceğim.  Pazartesi saat 24'e kadar vaktiniz var. Bol şans:)


1 yorum:

Fadis Hertelden dedi ki...

1. grubu isteyenler sırasıyla
1.Ülker
2.Nagehan
3. Tuğba
4.Selda
5.Sevda
6. Bahar
7.Kadriye
8.Aylin

Çekilişi Random.org'ta yaptım ve 8. sırada olan Aylin kazanan oldu, kendisini tebrik ederim, Aylin açık adres bilgilerinizi mail atabilir misiniz? Karşı ödemeli olarak PTT Kargo ile gönderimi yapayım.
Tüm arkadaşlarıma sevgilerimi gönderiyorum, bir daha ki çekilişte iyi şanslar dilerim.
2. grup hediyeleri ise Gülçün otomatik olarak kazandı çünkü 2. grubu tercih eden tek kişi oydu, adres bilgilerini bana ulaştırdı, kendisini tebrik ederim.
Google artı yorumlarını etkinleştirmiştim ama şimdi kaldırıyorum bu yüzden daha önce yazılan yorumları göremiyorsunuz, bunun için özür dilerim onları da görünür kılmayı başaramadım malesef.