10 Mart 2013 Pazar

PAZAR GÜZELLEMESİ

Cumartesi yağmurluydu bütün gün, açık alanda yağmuru izlemek bir şölen gibi, tüm doğa şenlik ediyor sanki kollarını açıyor her bir çiçek, ağaç:)


Biraz üşüdüm demiştim anneme, bir de baktım ki oğluş bana omzumu örtmem için kendi kazağını getiriyor, diyorum ben bu oğlan büyüdü:)Delişim gibi fotoğraf çekemesem de ben de bu tazecik yaprakların üstündeki yağmur damlalarını çekmeden duramadım:)
Bugün gökyüzü açık, güneş var ve bizim evin kedileri en güzel köşeyi kaptılar.

 Bu sabah oğlumla topladığım çiçekler, sarı yonca çiçekleri ve güzel baharın en güzel işareti papatyalar. Bu çiçekler blogu okuyan herkese armağanım olsun.
9 yorum:

ÖRGÜÇANTAM-Hatice yazıcı dedi ki...

fotoğraflara içim gitti damlalar muhteşem.
kıvırcığın hareketine çok duygulandım kuzuuuuu öpüyorum seni.
sevgiler

nefooo dedi ki...

oh ne güzel baharı evimize getirdiniz :)

butikrabia dedi ki...

Ne güzel çiçekler toplamışsınız.Aslında güzel olan toplayacak çiçek bulabilmeniz.Ankara'nın kurak mahallelerinde çiçek görmek öyle güç ki...Sevgiler

Pasaklı Kraliçe dedi ki...

çok ama çok özendim, sevdim...

Berna Beriyin dedi ki...

Alam kediniz çok tatlıymış :)) Bu kadar çok çiçekler açtı mı ya ? Bu arada blogunu çok beğendim.Takipteyim.Sende takip edersen memnun olurum.Sevgiler...

www.modayizbiz.blogspot.com

Bizden dedi ki...

çok güzel kareler...Allah içinize sindirsin...Deniz'e de maşallah...

aylin dedi ki...

yaz gelsin artık istiyorum:)
fotoğraflar da harika bu arada

LEZZETLİ SOMUNLAR dedi ki...

Ben o "evin en güzel köşesini kapan" pistoşları da yerim, o "merdivenden inen ve anneciğine ceket getiren" kuzucuğu da:)))) Ayrıca yağmuru ben de severim, hiç kavga etmem onunla yani :) Sevgiler Fadişçim..

suhuba dedi ki...

Canım şu kedi bakma işinde bana yardımcı olur musunuz? EVde kokuyor diyorlar. Pis diyorlar offf. Oğlum için almak istiyorum ya... Ama ben 2 erkeğe zor bakıyorum tırsıyorum galiba :)