22 Ocak 2013 Salı

TABAK TAVŞAN


Deniz her gün yaptığı aktivitelerle geliyor eve, şimdiden iki dosya doldu bile, siz biriktirdiklerinizi ne yapıyorsunuz anneler, dekorasyonunuz da kullanıyor musunuz? Fikirlerinizi bekliyorum bir kaçını uygulamak isterim.

6 yorum:

ada ve deniz dedi ki...

ben aralarından seçip atmaya başlamıştım. 2 çocuk ana sınıfı, daha sonraki yıllar inan ki sonu yok o faaliyetlerin....

AtolyeKedi dedi ki...

Ne mutlu size birçok kişi atıyormuş, çok üzülüyorum oysa çocuklar onları ne emeklerle yapıyor. Benim bir arkadaşım odasına asıyordu çocuğunun yaptıklarını hatta bazılarını salona asmış. Bir öğrencim de yıl sonu sergisinden sonra verdiğim etkinliklerini evde sergi yapıp tüm tanıdıklarını çağırıp göstermiş :)

Selen dedi ki...

Benim oğlanların sanat eserleri artık hiç bir yere sığmıyordu en son 1,5 sene önce taşınırken detaylı bir ayıklama yaptım. Koca bir koli dolusu "etkinlik" ayıkladık birlikte. Tamamen kendi yaratıcılıklarının eseri olan veya özel bir hikayesi olanları seçtim aralarından, anlamsız karalamaları, eğitim ve küçük kas gelişimi için yapılan tüm alıştırma benzeri şeyleri attım. Şimdi her ikisine ait sadece ince birer dosya var hem fazla yer tutmuyor hem de içlerinde en sevdiklerimiz olduğu için severek saklıyoruz. Evdeki buzdolabının kapağı ise zaten onların sergi alanı. Yeni ve en güzel sanat çalışmaları buzdolabının kapağına asılıyor hemen.

FADİŞ dedi ki...

Saadetçim şimdilik hepsini saklıyorum bakalım birde Selen'in dediği gibi buzdolabı kapağımız sergi alanı:)

FADİŞ dedi ki...

Atölye Kedi, ben şu resim çantalarından aldım minik olanlardan şimdilik hepsini içine alıyor ama ilerde sanırım bir büyük kutu gerekecek:)

FADİŞ dedi ki...

Selencim şimdilik hepsi bir dosyaya sığıyor daha sonra ise bir kısmını Babannesinin evinde dekorasyon için kullanacağım kalanı da herhalde bir kutunun içinde olacak:)
Ben de sizin gibi yapıyorum buzdolabının kapağı görünmüyor neredeyse şimdilerde.