24 Aralık 2012 Pazartesi

PAZAR GÜZELLEMESİ

Ondan önceki hayatım gözüme pek sönük geliyor şimdi, ne çok aksiyon var şu anda:))
Bu pazar biraz dışarı çıktık havada çok nem var ve dışarıda biraz durmanız ıslanmak için yetiyor. Deniz'in öksürüğü yine arttı ama daha çok geceleri:(
Çocuklar 28 Aralıkta yılbaşı partisi verecekler ve eğlenceye kostümlerle katılacaklar, Deniz hiç izlemediği halde Spiderman olmak istiyor, sanırım arkadaşlarından filmi izleyenler var onlardan etkileniyor amaaaa annesi ne yaptı kardeşini aradı onda iki delikanlı olduğu için kostüm var mı diye sordu ve İnanılmaz Ailenin Flaş kostümünü kaptı bu gün kargoya verecek inşallah.
Kreşte yılbaşı için hediyeleşme etkinliği de yapıyorlar ve sadece kitapla sınırlı bırakıyorlar iyi ki böyle yapıyorlar, biz kitabımızı aldık paketlemeyi yaptık.
Paketleme işlemi için desensiz bir paket kağıdı, biraz naylon ip ve kek kağıdı kullandım.
Fotoğrafta gördüğünüz plastik çiçek yapma aletinin ismini bilmiyorum bu aleti genelde şal için motif yapımında kullanıyorlar.
Paketin üstüne yıldızımı eklemeyi ihmal etmedim tabi.
Herkese iyi bir hafta diliyorum buradan, sevgiler.

19 yorum:

Gulcin dedi ki...

fadis denizin kosltumlu halini cok merak ediyorum :)

İkizBebek dedi ki...

evet, hepsi sanırım 1 kez spiderman olmak issiyorlar.paket çok güzel olmuş, eline sağlık.

ada ve deniz dedi ki...

fotoğraflar çok hoş olmuş Fadiş:))

FADİŞ dedi ki...

Gülçincim ben de çok merak ediyorum, fotoğraf çekerim:)

FADİŞ dedi ki...

İkizBebek neyse ki ısrarcı değil bu isteğinde:) Beğenmene sevindim teşekkürler.

FADİŞ dedi ki...

Saadetçim teşekkür ederim:)

Proje Çantası dedi ki...

Bu bebişin siması değişmiş. Büyümüş.
Pakete hayran kaldım.

BlogVintage Duygular dedi ki...

Tatli kücük prens eminim orjinal Spider Man den daha karizmatik olucaktir ;) Öperim pamuk yanaklarindan ;)

FADİŞ dedi ki...

Edacım, değişti evet daha bir delikanlı havalarında ne dersin?
Paketi beğenmene sevindim, bu konuyla ilgili bazı düşüncelerim var ama dur bakalım, örgüden kafamı kaldırırsam başlayacağım.

FADİŞ dedi ki...

Sağol canım, büyüdükçe başka bir tatlı oluyor bu kuzular. Ben de sizi öperim:)

Sihirli Günce dedi ki...

Sanırım kreşteki en güzel hediye paketini Deniz getirmiş olacak:)Alacak olan çok şanslı..

Pisikopati dedi ki...

tatlım like tuşu koysana yazılarına

nil dedi ki...

Bekliyoruz kostümlü fotoğrafını, geçen sene hatırlar mısın ertesi gün olacak parti için son anda kostümünüz varsa kostümlü katılsınlar dediler diye zar zor sıpaydırmen :P kostümü bulmuştuk, okurken aaa bizde var dedim ama sen halletmişin Fadişim

Deniz'in o gözleri, o kirpikleri maşallah maşallah diyorum.

Ayrıca kreşteki kitapla sınırlı yılbaşı hediyesi etkinliğini sonuna kadar destekliyorum bizimki de ne ücret kısıtlaması, ne ürün kısıtlaması var bu çok kötü...Umarım Deniz'imin alacağı paket de bu kadar özenli ve anlamlı olur...

nil dedi ki...

Az önce yazmayı unuttum, şimdi çay içerken aklıma geldi, hemen geri döndüm. Öksürük için, belki bilmiyorsundur faydam olsun diye; soğan diyorum. Bir soğanı ikiye bölüp başucuna koy yatarken Deniz'in, oda çok kötü koksa da, bilimsel hiçbir kanıtım olmasa da, deneyenler illa yap dedikleri için uyguladım, akşam öksürükleri kesilmişti o dönem.

Şimdi yine başındayız burun akıntısı ve öksürüğün ,dün takviye olsun diye öksürük şurubuna başlamıştık,öğretmene kapıda versin diye anlatırken kurum sahibi de ordaydı, denesene pekmez ve tereyağı birebir dedi. Akşam onu da yaptım, tarifte bir tatlı kaşığı tereyağı eritip, iki yemek kaşığı Dut Pekmezini 30 saniye kadar yağda ısıtıyorsun. Ben akşam Berk'e uyguladım kendim de tattım fena değil yenilebilir. Bitirdi Berk. Akşam yine yapacağım, belki sorunu tamamen çözmez ama krizlere etkisi olur diye düşünüyorum.Geçmiş olsun Deniz'ime

FADİŞ dedi ki...

nilcim kostüm yolda kargo birazdan teslim eder:) ah keşke hatırlasaydım inan istemeye cesaretim olurdu senden, dur daha var yılın bitmesine belki sizde de olur kostümlü bir eğlence.

Çok özendim paket için, aldığımız kitapta çok güzel yalnız Deniz bir gün sora mızladı ben kitabı çok sevmiştim diye söz verdim aynısından sana da yılbaşı hediyesi alacağım diye:)

FADİŞ dedi ki...

Hediye konusunda sınır koymaları iyi bir şey, azda olsa özensizliği, israfı ve tabi ki cebimizi koruyor ayrıca kitaptan güzel hediye mi olur değil mi ama:))

FADİŞ dedi ki...

nilcim tavsiyelerine bakacağım inan ikimizinde gözüne uyku girmedi öksürüğü berbat, çok yorgun düştü yavrucak, alerjik rinit teşhisi koydu doktor ve dün gece 38 e kadar yükseldi ateşi.

Proje Çantası dedi ki...

Geçmiş olsun. Biz de beş gündür boyleyiz. Şimali bugün de gondermedim okula. Eşime de bulaştı. Siz de dikkat edin kendinize. Öperim.

FADİŞ dedi ki...

Edacım ben bu yoruma cevap yazmamışım, çok geçmiş olsun. Şimali öp benim için. Sizin orası bembeyaz şimdi kıskanıyorum valla, kartopu oynadınız mı?