18 Aralık 2012 Salı

HATIRLATMA: İLİK DONÖRÜ OLUN !

Bu gün Aylin Anne'nin yazısında okudum ve paylaşmak istedim. Fazla söze gerek yok, yılın son ayında son bir iyilik yapın ve ilik donörü olun. Berrasu hakkında daha detaylı bilgi için Aylin Anne'yi ziyaret edin.6 yorum:

figen abla dedi ki...

vallahi de billahi de olurum be can...

MÜGE KÖKLÜ ATİK dedi ki...

Yakin zamanda bu donorlukle ilgili buyuk bir kampanya baslattik, hatta sayfamda defne ilik bekliyor diye bir yaZim var sag kosede. Oyle zor ki...sozler kifayetsiz kaliyor. Sevdigim bir arkadasimin kizi..simdi amerikadan ilik geldi nakil oldu ve bu uyum surecini atlatmasini yuregimiz hoplayarak bekliyoruz, ben de kan verenlerdenim. Ailesine guc ve donor icin sans diliyorum. Paylasacagim her bir agda

Sevgiler

SMİLENA dedi ki...

Biz ailece Gamze anne için olmuştuk.kısacık bir işlem,sadece form doldurup kan veriliyor

FADİŞ dedi ki...

Figen Abla sosyal çevren geniş, koro ve tiyatro arkadaşların, gençler etrafında, lütfen onlara da duyurursan sevinirim. Çok sağol:)

FADİŞ dedi ki...

Mügecim sağol ilgin için, ben de Gamze Anne için ilik donörü olmuştum tabi ilik donörü olmak demek artık ilik bankasında kaydın var demek, insanların bu konuda çok bilinçlenmesi gerekiyor ve hala yeterli bilinçlenme olduğunu düşünmüyorum. İlik bankası donörlerle zenginleşecek umuyorum. İlik bekleyen, şifa bekleyen tüm hastalara Allah'tan şifa dilerim, inşallah hasta ve yakınlarının yüzü güler.

FADİŞ dedi ki...

SMİLENA, örnek bir ailesiniz bu örnekler çoğalır inşallah.