6 Nisan 2012 Cuma

BU GÜN FARKLI BİR GÜN!

Dün gece güzel bir haber aldık, facebookta paylaşmışlar, Gamze Akbaş için tam uyumlu donör bulunmuş yurtdışından. Allah'ın bir mucizesine tanık olduk hep birlikte, hep birlikte dua etmenin el ele bir başkasını düşünmenin birliğini yaşadık, aynı anda eller duaya kalktı, secdeye anlımızı koyduk, onu ve onun gibi hastaları düşündük hepsi için dua ettik kan verdik, kan vermeye teşvif ettik etmeye de devam edeceğiz daha yolun çok başındayız, başka mucizelerin de yaşanabilmesi için donör olmaya devam!!!!
Doktorlarımızın çabası, ailesinin sabrı inancı ve Gamze'nin yaşama isteği, mücadelesi  insanların desteği örnek olacak cinsten, başkalarına da umut ışığı olsun, Gamze'nin iyileştikten sonra yapacağı çok iş olacak:) Allah cümlemize sağlık mutluluk nasip etsin  inşallah:)

8 yorum:

Gulcin dedi ki...

Fadis gercekten mi? bu sefer dogru muymus haber? Cok sevindim cok!

FADİŞ dedi ki...

Evet canım doğru, onun için açılan blogta da haberi verdiler, dün Okan Bayülgen'in programında doktoru söylemiş:) Çok mutluyum.

Maya dedi ki...

ben de çok sevindim, çok şükür, inşallah tedavi süreci de başarılı geçer...

alisnur dedi ki...

çok sevindim ben de, güne güzel başladım bu haber sayesinde. dilerim her sey yolunda gider.

Sevgi dedi ki...

ay fadiş süper bi haber bu.. inanmıyorum.. aaaaaaaaahhhhhhh yaşasın....

ada ve deniz dedi ki...

özellikle ailesi için çok güzel bir haber....

Nilgün Komar dedi ki...

çok sevindimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

KAMİKAZE dedi ki...

Allah daha da iyi etsin.Dualarım hep Gamze Anne ve tüm hastalar içindi ve dua etmeye devam edeceğim.Allah ailesine,evladına bağışlasın.Bundan sonraki yaşamı hep mutluluk içinde geçsin.Amin..