23 Ocak 2012 Pazartesi

GÜZEL BİR PAZARGüzel bir pazar günü nasıl güzel olmasın! Kardeşlerim ve yeğenlerimle birlikteydim o gün. Gökhan Amca'nın her daim arabasında bulunan uçurtma çıktı bağajdan, Demir oğlan tutuyor uçurtmanın ipini öyle de güzel kullanıyor ki nasıl bir dikkat:) Bu karelerde olmayanlar var, oğlum Deniz ve eşim .Deniz açık havayı buldu mu hiç kaçırmaz öğlen vaktiydi ve onun çok uykusu gelmişti, eşim fotoğrafları çeken kişi :)

8 yorum:

MELTEM dedi ki...

fadişim ne kadarda üşümüş görünüyorsun,güneş saçlarının rengini ayrı bir güzel yapmış,
oğlanda iyiki uyumuş üşümemiş öpüyorum..

Maya dedi ki...

mis gibi bir haftasonu olmuş, çok harika, uçurtma da ayrı güzel bence :) sevgiler :)

Sihirli Günce dedi ki...

Ne güzel bir hafta sonu olmuş,sevdiklerinle beraber harika:))
Uçurtmanın renklerine bayıldım.Bu soğuk hava da içimi ısıttı:)))

Elif dedi ki...

Pazar günü öğle saatlerinde hava gerçekten daha güzeldi. Ne güzel sizde güneşin tadını çıkarmışsınız.

FADİŞ dedi ki...

Meltem, biraz üşüdüm evet ama yanımda kardeşim vardı sıcacık sokuldum ona. Deniz oğlan güneşi gördü mü mayıştı hele bir de temiz hava:)

FADİŞ dedi ki...

Maya, evet çok güzeldi ve bu güzelliği bırakıp geldik eve malum hafta başı iş güç. Oğlan çocuğu söz konusuysa bagajda uçurtma, top her daim var onlarda iyi ki var çnkü dün çok eğlendiler.

FADİŞ dedi ki...

Sihirli Günce, güzel bir hafta sonuydu keşke birbirimize daha yakın mesafelerde otursak ama işte böyle tatillerde bir araya gelebiliyoruz ve bir araya geldiğimizde de annemizin küçük kızları oluyoruz:) Fotoğrafın içinizi ısıtmasına çok sevindim, sevgiler:)

FADİŞ dedi ki...

Elifçim, tadını çıkartmak ne kelime biz kızlar bir süre sonra kalktık ama benim yeğenler bayağı geç döndüler yasemin Kafe'den, açık hava onlar için en büyük nimet üstelik güneş var, e daha ne olsun, sevgiler:)