21 Kasım 2011 Pazartesi

BEZ TAVŞANOyuncak yapımına devam ediyorum bir yandan yaparken bir yandan da inceliklerini öğreniyorum mesela kumaş seçimi, ipin elastik oluşu ve sağlam oluşu, iğnenin biçimi gibi. Zamanla pratiklik kazanacağım kesin ama ben her oyuncak bittiğinde mutlu oluyorum.

Tavşan yapımında bu görselden faydalandım üstelik kumaşı da tam denk geldi:)

6 yorum:

Elif'in Terazisi dedi ki...

Fadiiş şu pempe:) gözlüklerin var ya bacım, beni benden aldı.
Bu çalışmanla beni lise yıllarıma götürdün, kendinden kalıplı oyuncak kumaşları vardı , dikiş payları bile çiziliydi. Ben de aldım, şimdiki gibi elyaflar da yok ya baş yastıklarının içindeki pamukları aşırıp doldurmuştum, çocuk esirgeme kurumuna götürmüştüm.
Ellerine sağlık, ne güzel detayları da paylaşmışsın:)

FADİŞ dedi ki...

Elif'in Terazisi, pembe pembe bakayım dedim dünyaya. Ben böyle biraz pembe hülyalara dalmaya meyilliyim canım. Lise yıllarında çok güzel bir şey yapmışsın, ellerine sağlık.

ada ve deniz dedi ki...

çok şeker olmuş

FADİŞ dedi ki...

ada ve deniz, beğendin mi? Bir ilerleme görüyor musun bende nede olsa oyuncak konusunda sen epey ilerledin çocuklara yapa yapa:)

Proje Çantası dedi ki...

Benim de Şimal' e yaptığım bir tavşan vardııı. ben de onu bulup paylaşayım. Seninki adar güzel olmasa da :) Ellerine sağlık, çok güzel.

FADİŞ dedi ki...

Proje çantası, hadi paylaş lütfen. Yorumun için de teşekkür ederim, eminim çok güzel olmuştur, yaptığın işler çok temiz ve işçilikli.