17 Ekim 2011 Pazartesi

İZMİR'Lİ BLOGGERLAR BULUŞTU


Pazar günü blog arkadaşlarıyla bir kahvaltı mekanında buluştuk. Daha önceki bir etkinlikte tanıştığım arkadaşlarımın yanı sıra yeni bir çok blogerla karşılaşma imkanı buldum karşılaşma diyorum çünkü konuşma imkanını ne yazık ki fazla bulamadım. Umarım daha farklı mekanlarda da bir araya geliriz. Sevgili  "Egeden Tarifler" blogunun sahibi arkadaşımdan bazı fotoğrafları indirdim bu imkanı verdiği için teşekkür ederim. Malesef  "Lezzetli Somunlar"ın hazırlayıp getirdiği ekmeklere yetişemedim olsun artık bir daha ki sefere inşallah. "Cafe Portakal" blog sahibi arkadaşımız Bahar Hanım'ın  ve Egeden Tarifler Blogunun katkılarıyla organize ettiği bu kahvaltı için teşekkür ederim ve  bir de sürprizleri vardı bizlere. Carte Dor'un çeşitli ürünlerinden oluşan bir çanta, Nivea  ürünleri , Zeytin İskelesi'nden zeytin yağı (ilk defa deneyeceğim), Elidor şampuan ve saç kremi ve Rexona. Hediyeler için teşekkürler. Bu arada İpek Butik Pastacılık'tan Zeynep Hanımın çikolataları da varmış aramızda ama ben görmedim tadamadım bunu da belirteyim ama hemen bloguna gidip ilk ziyaretimi yaptım kendisine.


Bir daha ki sefere bir kahvaltı etkinliği değil de daha geniş bir zamana yayılmış mesela öğle yemeği gibi ve arkasından sohbet edebileceğimiz zamanlar olsun değil mi?Böyle çok apar topar gibi oluyor, ben öyle hissettim ayrıca mekanın servis hizmetlerinden de memnun kalmadığımı belirtmek isterim eminim benim gibi düşünenlerin sayısı az değildir. Bu tür etkinlikler benim çok hoşuma gidiyor, yeni insanlarla tanışmak güzel devamını bekliyorum.

15 yorum:

Guven dedi ki...

Çok güzel keyif virci bir buluşma...

sezobigo dedi ki...

ne güzel olmuş:)buradan tanımakla çok farklı değil mi?

ada ve deniz dedi ki...

mekanın servis ve sonrasındaki hizmetleri ile ilgili oldukça kibar yazmışsın bence....

FADİŞ dedi ki...

Guven, oldukça keyifliydi, daha da keyifli olabilirdi:)

FADİŞ dedi ki...

sezobigo, kesinlikle farklı:)

FADİŞ dedi ki...

ada ve deniz, herhalde bunu en iyi sen anlarsın bir de ben, iletişim aksaklığı bizim üstümüzde patladı diyebilirim daha da fazlasını demeyeceğim artık:) Bundan sonraki organizasyonlarda her kes ayrı adisyon alırsa daha iyi olur.

FADİŞ dedi ki...

sezobigo, istanbul'a gelince bir organizasyon da istanbullu bloggerlarla yapalım, güzel oluyor:)

ÖRGÜÇANTAM dedi ki...

çok iyi yapmışsınız,pazar günleri bana pek uymuyor içim gitti ama başka bir zamana inş. sevgiler canım

FADİŞ dedi ki...

ÖRGÜÇANTAM, aslında ben de iki arada bir derede kalıyorum, oğlumla ve eşimle zam geçirebildiğimiz tek gün pazar onu da bu şekilde değerlendirdik bir yandan insanlarla birlikte olmak istiyorum buna ihtiyacım var bir yandan da oğluş park park diye bekliyor.

FADİŞ dedi ki...

ÖRGÜÇANTAM, seni görmeyi umdum gözüm seni aradı durdu valla söylemeden geçemeyeceğim:) Öptüm.

OZAY dedi ki...

Guzel bır buluşmaydı .Gercı pek sohbet ımkanımız olamadı ama olsun ınsallah bır sonrakı buluşmaya dıyelım bu arada bebışın dudagında cok onemlı bısey yoktur umarım.Sevgıler..

FADİŞ dedi ki...

OZAY,teşekkür ederim, o hemen unuttu oyuna verdi kendini. Şimdi daha iyi dudağı. Umarım yine görüşürüz:)

Selcen dedi ki...

Çok güzel bir gündü sizi gördüğüme sevindim tekrar geçmiş olsun. sevgiler...

FADİŞ dedi ki...

Selcen, duygularımız karşılıklı, tekrar görüşmek üzere:)

Ege dedi ki...

Katılımınız için tekrar teşekkürler, tanışmak güzeldi, en kısa zamanda tekrar buluşmak ve daha uzun sohbet edebilmek dileğiyle :)