12 Ağustos 2011 Cuma

TORUN TORBABabaanne ve ağaç dede bu hafta bizdeydi, babaannenin sağlık sorunlarını birlikte atlattık inşallah. Nihayet teşhis konuldu ve polimiyalji romatika teşhisi kondu, ilaç tedavisine başlandı, ağrılarından on beş gündür uyuyamayan annem sonunda dinlenebildi. Bu romatizma hastalığı cidden hayatı felce uğratıyor, şikayetler başlar başlamaz soluğu doktorda almak lazım.
Böyle sıkıntılı bir hastalık sürecinin sonunda kendini daha iyi hisseden aile büyüklerini dağ havası tattırmadan göndermek olmaz dedik ve ailecek daimi yerimiz olan Kaplan Dağ restauranına gittik. Deniz ağaç dedesi ve nenesiyle doyasıya eğlendi, şakalaştı, büyüklerimiz ilk defa bu kadar uzun kaldılar bizde, kıvırcık o kadar çok alıştı ki varlıklarına ayrılmak zor gelecek ona.

5 yorum:

ada ve deniz dedi ki...

geçmiş olsun

FADİŞ dedi ki...

ada ve deniz, sağol canım, şimdi daha iyi çok şükür ama teşhis konuluncaya kadar 15 gün geçmiş ve ağrıdan uyuyamamış kadın. Neyse kortizona başladı da şimdi daha iyi. Böyle uzakta olmaları canımı sıkıyor işte.

MAVİ TUTKU dedi ki...

Çok geçmiş olsun. Yaşlılık zaten zor birde bu yaşlılık rahatsızlığıyla daha da zor olmalı.

Teşhis konulup tedaviye de başlanması güzel.

Semi`nin Mutlu Elleri dedi ki...

Çok geçmiş olsun, umarım ağrılarından kurtulur anneniz. Bu arada gittiğiniz yer çok güzelmiş.

FADİŞ dedi ki...

Semi'nin Mutlu Elleri, teşekkür ederim. Gittiğimiz yer dağın tepesinde, şehri kuşbakışı seyredebildiğimiz bir yer, yemekler de bonusu:)