4 Temmuz 2011 Pazartesi

PAZAR BULUŞMASI

Blog arkadaşım Saadet ve ailesi ve yakın dostlarıyla güzel vakit geçirdik pazar günü. Kalemlik Orman Kampı kalabalığa rağmen çok güzeldi. Ben böylelikle adadenizi bloğunun kahramanları Ada ve Deniz'le tanışma şerefine nail oldum. Deniz oğlan kumu bol bulunca kova kürek elinde saatlerce oynadı. Günün sonunda uzun süre çişini tutan Deniz son anda imzasını atıp gitti Kalemlik Orman Kampı'ndan.Dönüş yolunda Selçuk'ta mola verdik ve Atatürkçü Düşünce Derneği'nin kafesine oturduk soğuk bir şeyler içtik, iki adet Selçuk hatırası magnet aldık arkasından müzeyi görmek istedik ama müzenin kapanış saati yaklaştığından giriş kapatılmıştı başka sefere artık.

5 yorum:

ada ve deniz dedi ki...

Siz günü devam ettirmişsiniz ne güzel. Kesinlikle çok keyifliydi hatta bize göre kısa kaldı ama......

FADİŞ dedi ki...

Arabada beni bir sıcak bastı, Deniz de hiç durmuyor devamlı çiş çiş, en sonunda iki kez mola verdikten sonra Selçuk'ta durduk o kadar bunaltıya bir şeyler içelim dedik. Gittiğimiz park ta güzelmiş aslında mola için ideal. Eve varıncaya kadar bu çiş mevzusu devam etti ve nikayet evde sonlandı:)

ada ve deniz dedi ki...

çocuklar bu sıcakta dayanamıyorlar yola. Özcan bir gün önce yoldan geldi, erken de kalkıyoruz diye tek araba gidelim dedik. Bizimkiler de arkada üç çocuk çıldırttılar resmen. Sema ile birlikte kırk tane oyun düşündük onları oyalamak için.

FADİŞ dedi ki...

çocuklar ne sıcağa ne de sabit kalmaya dayanabiliyorlar, enerjileri bol, tut tutabilirsen, bazen Deniz'den çok şey beklediğimi düşünüyorum:)

Red Riding Hood dedi ki...

Ne güzel vakit geçirmişsiniz-fotoğraflar sayesinde tatil yapıyorum artık bu yıl :( bi egeli olarak..