29 Haziran 2011 Çarşamba

DEVAM

Herkesin Miraç Kandili kutlu olsun. Annem Umre'de olduğu için babam iki haftadır yalnız ve biz onu çok ihmal ettik, bir türlü gidemedik yanına. Bu gün iş çıkışı yola çıkacağız ve akşam yemeğini birlikte yiyeceğiz. Deniz, bir başka evde tuvalet konusunu nasıl halledecek göreceğiz, o görmeden adaptörü ve lazımlığı da götüreceğim hani yapmak istemezse bir şekilde aaaa baba lazımlığı getirmiş bize, arabadaymış deyip çıkartacağız meydana ama önce deneyeceğiz tabi nasıl davranıyor:)
Eve geldik, yemek güzel geçti babam perişan görünüyor, tabi uzun bir ayrılık onun için, neyse ki hayırlısıyla annemin dönmesine bir hafta kaldı.
Yemekten sonra iki kez banyoya teşrif ettik, ben adaptörü çıkarttım ve minik bir yalan söyledim, aaaa Gökhan Abi'nin de adaptörü aynısındanmış eminim kullanmana bir şey demez, o da bize geldiğinde seninkini kullanır dedim. Deniz kendi adaptörüne hayranlakla baktı ve sözde Gökhan'ın adaptörünü güzelce kullandı, tutamaklarından tutuşunu bir görmeliydiniz sanki tahta oturuyor, Gökhan Abi'sine fazlasıyla hayran kıvırcık.
Dönüş yolunda uyudu ve araba koltuğunu bir güzel ıslattı, göl olmuş resmen, eeee annesi tedbirini almamıştı ona da ders oldu bu:)

Hiç yorum yok: