25 Nisan 2011 Pazartesi

PAZAR

Hafta sonu Karşıyaka'daydık, annemlerde kaldık gece. Bu güne bir de dayı ziyareti sığdırdık. Dedesini çok özlemiş Deniz, dede dede dedi başka bir şey demedi. Çocuklar için ne kadar önemli bu sıcak ilişki. Sağolsun anneanne ve dedenin de sonsuz bir hoşgörüsü ve sabrı var, çocuklarına olmadıkları kadar:)
Pazar günü en önemli meselemiz yeğenim Demir'in 23 Nisan gösterisiydi, gösteriye gitmeden önce vapur iskelesinin önünde biraz vakit geçirdik.  Hava rüzgarlıydı, en sevmediğim şey saçlarım salıkken rüzgarda kalmak, o kadar fön bakım anlamsızlaştı, saçlarımı sıkıca bağladım, anlıma saç gelmesin diye iyice yapıştırıp kabak gibi anlımı meydana çıkardım:)Kumrulara yem verdik uzun süre, Deniz oradan ayrılmak istemedi önce, Demir'i göreceğimizi söyleyince kopartabildik kumrulardan.
Demir'im tatlı oğlum, bu sene okullu oldu, kreşin düzenlediği etkinlikte bütün çocuklarla birlikte harikalar yarattı. Gösteriyi pür dikkat ezledi bizim oğluş.
Bir ara gecikmiş uykusu çat kapı çaldı, oğluşumu esir aldı ama genelde tüm gösteriyi izledi.

Bu minişleri izlemek çok keyifliydi, anneler babalar gururla izlerken gösteriyi, yüzlerce deklanşör kıyasıya çarpıştı, bu kadar flaşa bile şaşırmayan kuzular, gösterilerini tamamladılar.

3 yorum:

aslı dedi ki...

çok tatlılaar :)

aslı dedi ki...

ne güzel :)

FADİŞ dedi ki...

aslı, teşekkür ederim. Onları izlemek gurur verici:)