15 Şubat 2011 Salı

MİNİK BATERİSTİM VE PARKTA BİR GÜNAlt katımız şimdilik boş neyse ki. Bu kadar sese katlanırlar mı bilmiyorum. Göreceğiz.


Pazar günü hava güzeldi, parkta biraz vakit geçirdik. Deniz, kova-kürek ikilisi ve yanından ayırmadığı kepçesiyle bir süre kumda oynadı. 
Hafta sonu Deniz açısından verimli anne açısından verimsiz geçti (evdeki bütün işler kaldı, doğum günü için hiç bir hazırlığı yapamadı).

6 yorum:

BALLI LOKMAM dedi ki...

Ohhh ne güzel eğlenmişsiniz, boşverin işi gücü:)))

FADİŞ dedi ki...

Ballı lokmam, doğru dersin, işler bir şekilde oluyor aslında.

ada ve deniz dedi ki...

çocuklar çok sıkıldılar, haftalardır evdeler. iyi oluyor böyle kaçamaklar.

FADİŞ dedi ki...

Ada ve deniz, bahar gelse de hep doğayla başbaşa olsak. Deniz dışarı çıktığında daha huzurlu oluyor, daha güzel uyuyor, tabi bize de yarıyor bu:))

ÖRGÜÇANTAM dedi ki...

güzel hava değerlendirilmiş çok iyi yapmışsın canım bu mevsimde iş ne zaman olsa olur ama güzel bir günü bu bateristle geçirmek çok daha iyi omuş:)) öpüldünüz.

FADİŞ dedi ki...

Örgü çantam, doğru dersin, anı yaşamak lazım, işler nasıl olsa oluyor, yapıyoruz, olmadı herkes el etek çektiğinde, geceleri ne güne duruyor o zaman yapıyoruz:) Bu baterist var ya bu baterist, gönlümün özgür kuşu, bi tanesi, onunla vakit geçirmek bütün yorgunluğumu alıp götürüyor, bir kokladım mı onu diriliyorum tekrar.